Propozice


Základní propozice turnaje

 

Termín: 20-21. červen 2020
Místo konání: Frýdlant (zimní stadion, tenisová hala)
Kategorie: muži (popř. MIX –muži+ženy)
Nejmladší účastník: ročník 2002
UKÁZAT V MAPĚ

 

Registrace a platba

 

Startovné: 1500 Kč za tým
Uzávěrka přihlášek: uzávěrka přihlášek bude 20.5.2020. Platba musí být provedena nejpozději do 31.5.2020 na účet č. 2900282591/2010

 

Pravidla turnaje

Základní pravidla:

Hraje se podle pravidel florbalu dle ČFbU

Počet hráčů:

3 hráči + brankář

Každý hráč může nastoupit jen a pouze za jeden tým, dopisovat hráče na soupisku jde do svého prvního utkání v turnaji, poté jsou soupisky uzavřeny a už nelze nikoho doplnit. Výjimku tvoří brankář, který může během turnaje nastoupit za jiný tým a to pouze v případě, že se váš kmenový brankář v turnaji zraní, nebo nebude moci nastoupit k utkání.

Hrací čas:

1 x 15 min hrubého času

zastavuje se pouze při vstřelení branky a na pokyn rozhodčího

V play-off se poslední 2 minuty hraje čistý čas

Pořadatelé si vyhrazují právo na úpravu hracího času.

Rozměry hřiště:

23×13 m

Systém postupu:

Týmy jsou rozděleny do  skupin po 5 týmech, ve kterých sehrají každý 4 utkání. Ze skupin postupují všichni do nadstavby, po které následuje play off. První 2 týmy z každé skupiny postupují do nadstavby – skupiny Elita F a G, kde sehrají další 4 utkání (viz. rozpis – rozlosování dle umístění ve své skupině), z Elity F a G postupují všechny týmy do paly-off. V této nadstavbě se bojuje o lepší nasazení v play-off – osmifinále. Týmy v základních skupinách na 3 až 5 místě postupují do nadstavby – skupiny Poražených H; I a J, kde také sehrají 4 utkání (opět rozlosování dle umístění ve skupině).Ze skupiny Poražených H postupují první  3 týmy, z I první 2 týmy a z J první tým do play-off – osmifinále. Ostatní týmy v turnaji končí.

Bodový systém:

Za výhru jsou počítány 2 body a za remízu 1. Při nerozhodném stavu se pouze v play-off jedou 3 serie nájezdů, případně náhlá smrt.

Tresty:

Vyloučení na 1 minutu (může následovat trestné střílení – dle faulu v návaznosti na herní situaci), v případě vážnějšího provinění bude hráč vyloučen na 3 minuty. Jestliže hráč obdrží červenou kartu je vyloučen do konce utkání. V případě fyzického napadení protihráče, nebo jen naznačení úderu je hráč vyloučen do konce celého turnaje.

Rozhodčí:

Utkání pískají rozhodčí proškolení ČFbU

Registrace týmu

Registrace do turnaje momentálně není dostupná. Otevření registrace na příští ročník plánujeme na 1. 3. 2021.

 

Děkujeme za pochopení!